Właścicielem sklepu Tonerworld jest firma WorldExport Sp. z o.o.. Jesteśmy na rynku związanym z drukarkami, kopiarkami oraz materiałami eksploatacyjnymi już niemal od 10 lat. Posiadamy bogate doświadczenie w handlu międzynarodowym, wysyłaliśmy maszyny oraz materiały eksploatacyjne do każdego zakątku świata. Na rynku polskim również posiadamy znaczne doświadczenie, handlujemy z największymi firmami w Polsce. Prężnie i systematycznie rozbudowując swoją działalność jedną rzecz niezmiennie stawiamy na pierwszym miejscu: niepodważalny priorytet, jakim jest dla nas Twoja satysfakcja z dokonanych zakupów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu (od 2010 roku) udało nam się zbudować własną linię produktów „RMX”. Proces oparty jest o oryginalne części, w tym proszek tonera pobrany z maszyn znajdujących się na naszym magazynie. Części przechodzą cykl czyszczenia. Z wyłączeniem proszku tonera, który jest zbierany do specjalnych zamkniętych sterylnych pojemników. Każdy kolor i model są oddzielone do własnego pojemnika bez ryzyka zanieczyszczenia kurzem i wilgocią. Proces pełnego napełniania tonerów jest podobny. Puste kasety z tonerem są napełniane proszkiem przez wykwalifikowanych pracowników. Oryginalny chip jest resetowany, aby zachować oryginalną jakość jak i wydajność podczas drukowania. Cały przebieg produkcji pozwala na uzyskanie znacznie niższej ceny produktów.

Staramy się zawsze wyjść na przeciw klientom, dlatego monitorujemy rynek prawie codziennie w celu ustalenia najkorzystniejszych cen. Staramy się mieć zawsze na stanie najpopularniejsze towary. W naszej ofercie znajduje się cały czas około 5 tysięcy pozycji i liczba ta rośnie z każdą nową dostawą.


Jesteśmy rzetelną firmą przychylną klientowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

WorldExport Sp. z o.o.
ul. Ziemowita 10k
71-717 Szczecin